Şirketimiz her türlü örme çorap üretimi ve ihracatı yapan bir firmadır. Yıllık üretim kapasitemiz yaklaşık 18.000.000 çifttir ve üretimin tamamı ihraç edilmektedir. Çalışmış olduğumuz ana pazarımız Avrupa pazarıdır.

28 yıllık tecrübemizle dünyanın bilinen büyük firmalarına/mağaza zincirlerine üretim yapmaktayız.

Siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda,çeşitli desen ve modellerde erkek,kadın ve çocuk çoraplarını en hızlı ve en kaliteli biçimde üretebiliriz.

Bizimle irtibata geçmek için lütfen buraya tıklayın.

 

 

 


Kapasite ve Hizmetlerimiz


 

Amaç: Firmamız,müşterileri memnuniyetini sağlamak için sektöründeki en son teknolojiyi kullanarak kaliteli ürünler sunmayı hedeflemiştir. Amacımız sizlere sektördeki en iyi hizmeti sunabilmektir.

Şirketimizin makine listesi aşağıdaki gibidir;

 • 88 adet bilgisayarlı tek silindirli
  (14 numara)
 • 36 adet bilgisayarlı çift silindirli
  ( 9 numara)
 • 150 çift silindirli mekanik
  (14 numara)
 • 18 çift silindirli mekanik
  (6 numara)
 • 40 adet tek silindirli mekanik.

Yıllık çorap üretimimiz ortalama 18 milyon çifttir. Bilgisayarlı makinelerimizin çoğu 2000-2001 modeldir. Bu makineler 36 ye yakın yetişmiş personel tarafından kullanılmakta ve üretimde tam randıman sağlanmaktadır. Bilgisayarlı makinelerimizle özel olarak istemiş olduğunuz modeller yaratılmaktadır. Firmamız size en kaliteli ürünü sunabilmek için en son örme teknolojisine sahiptir. Dikiş bölümümüz ise farklı dikiş ekipmanlarıyla donatılmıştır.

Personel

 

Tüm çalışanlarımız yaptıkları işlerle övünç duyan,vasatlığı kabul etmeyen, işlerinde tecrübeli kimselerdir. Firmamızı çorap piyasanın öncülerinden birisi konumuna getiren etmenlerden biriside çalışanlarımızın en iyi olma konusundaki kararlılıklarıdır.

 

 

Firmamızda toplam 142 personel çalışmaktadır ve bir takım olarak hepimizin hedefi tüm müşterilerimize en iyi ve en dakik hizmeti sunmaktır.

 

 

 

 
     
 
Ana Sayfa Ürünlerimiz Üretim Hakkımızda İrtibat
• OrtacCorap.Com © 2004 •
Terazidere Mahallesi,Feza sokak,No:23/1-2 Terazidere-Bayrampaşa Posta Kodu :34160
Tel:90-212-674 2141     Fax:90-212-612 5909