Şirketimiz her türlü örme çorap üretimi ve ihracatı yapan bir firmadır. Yıllık üretim kapasitemiz yaklaşık 18.000.000 çifttir ve üretimin tamamı ihraç edilmektedir. Çalışmış olduğumuz ana pazarımız Avrupa pazarıdır.

28 yıllık tecrübemizle dünyanın bilinen büyük firmalarına/mağaza zincirlerine üretim yapmaktayız.

Siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda,çeşitli desen ve modellerde erkek,kadın ve çocuk çoraplarını en hızlı ve en kaliteli biçimde üretebiliriz.

 

 


Ortaç Çorap özellikle Avrupa'nın belli başlı ülkeleri için kaliteli çorap üretiminde bulunan,imalatçı / ihracatçı bir firmadir. Firmamiz, her çeşit kadın, erkek ve çocuk çoraplarinda yenilikçi ve kaliteli tasarımlar sunmaktadir. Müşteri sınıfımız belli başlı uluslararası mağaza zincirlerinden süper market gruplarına kadar uzanmaktadir. 
Urunleri
Goster
  Mükemmel üretim ve araştırma kapasitesine sahip olmamız siz müşterilerimize geniş ürün yelpazesinde en uygun çorapları sunmamızı sağlamaktadır; Kadın,erkek,çocuk çorapları,günlük çoraplar,spor çoraplar,kısa çoraplar, sade ve moda çoraplar...., Firmamızın iş hacmi ve ürün yelpazesi geçmiş yıllarda bugüne nazaran oldukça küçüktü. Örneğin 70 li yıllarda birkaç farklı model üretebilirken ve yeni bir modeli yapabilmek haftalar sürerken bugün geldiğimiz noktada çeşitli stillerde pek çok çorabı bir hafta içerisinde tasarlayıp üretebilmek mümkündür. Çünkü şirketimizin büyümesine paralel olarak,yeni makine ve teçhizat desteğiyle,geniş bir ürün çeşitliliğine ulaşmak mümkün olabilmiştir. Sitemizdeki numune resimleri, ürün yelpazemizin sadece küçük bir bölümüdür. Ürünlerimizi incelemek için lütfen biraz zaman ayırınız. Ürünlerimize ya da isteğinize bağlı herhangi bir çoraba ilişkin sorularınız varsa lütfen bizimle irtibata geçiniz. Size hizmet vermek bizi sevindirecektir.

 
 
Ana Sayfa Ürünlerimiz Üretim Hakkımızda İrtibat
• OrtacCorap.Com © 2004 •
Terazidere Mahallesi,Feza sokak,No:23/1-2 Terazidere-Bayrampaşa Posta Kodu :34160
Tel:90-212-674 2141     Fax:90-212-612 5909