Şirketimiz her türlü örme çorap üretimi ve ihracatı yapan bir firmadır. Yıllık üretim kapasitemiz yaklaşık 18.000.000 çifttir ve üretimin tamamı ihraç edilmektedir. Çalışmış olduğumuz ana pazarımız Avrupa pazarıdır.

28 yıllık tecrübemizle dünyanın bilinen büyük firmalarına/mağaza zincirlerine üretim yapmaktayız.

Siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda,çeşitli desen ve modellerde erkek,kadın ve çocuk çoraplarını en hızlı ve en kaliteli biçimde üretebiliriz.

Bizimle irtibata geçmek için lütfen buraya tıklayın.

 
Hakkımızda

Ortaç Çorap Şirketi, 1976 yılında Süleyman Orfa ve Resul Orfa tarafından kurulmuştur. Firmamız haftalık 350.000 çift olan üretim kapasitesi ile,kadın,erkek ve çocuk çoraplarında imalatçı ve ihracatçı bir firmadır. Ortaç Çorap Şirketi, kalabalık sayılabilecek çorap üretim sanayiinde,kaliteli işçiliği ve zamanında sevkiyatı ile belirgin bir ün yapmaya başlamıştır. 27 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetim kadrosuyla yönetilmekte olan Ortaç Çorapları,hem şu andaki rekabetçi piyasaya ayak uydurmakta hem de yeni milenyumda yoğun yaşanması muhtemel rekabetçi ortama özgüvenli bir şekilde hazırlanmaktadır.

Firmamız,1976 yılından beri çorap üreticisi bir firma olarak iş hayatında yer almaktadır. Şirketin kurucuları, Resul Orfa ve Süleyman Orfa, yaklaşık 27 yıl önce iç piyasaya yönelik almış oldukları ufak bir siparişle çorap imalatına başlamışlardır. 1980 yılının başlarında kurucular tarafından başlatılan yeni makine ve teçhizat ilaveleriyle fabrikanın üretim hacmi son 20 yılda dikkate değer bir artış kaydetmiştir. 1990 yılından sonra ise Ortaç Çorap artık sadece bir imalatçı değil aynı zamanda da ihracatçı bir firmadır. İş hacminin genişlemesine bağlı olarak şirket ortakları tarafından 1990 yıllarının sonunda SÜRE Tekstil adlı ayrı bir şirket kurulmuştur.
1998 yılından beri ise Ortaç Çorap genel olarak imalattan sorumlu iken Süre Tekstil ise ihracat sorumluluğunu üstlenmiş bulunmaktadır. Tarihi boyunca,Ortaç çorap Şirketi rakiplerinden farklı kalitesi ve güvenilir hizmeti ile çalışan bir imalatçı ve ihracatçı firma olarak bilinmektedir. Firmamız bu ayırt edici özelliklerini sürdürmek için yeniliklere açık bir şekilde geleceğe odaklanmıştır. Kaliteli hizmeti ile gurur duyan firmamız ,Türkiye’nin önde gelen çorap üreticilerinden biri olarak yerini almış bulunmaktadır. Şu anda üretimimizin tamamını ihraç etmekteyiz. Ana müşterilerimizi Almanya, Hollanda, İsveç, Danimarka, Belçika, İngiltere ve Amerika gibi ülkeler oluşturmaktadır.
 
Ana Sayfa Ürünlerimiz Üretim Hakkımızda İrtibat
• OrtacCorap.Com © 2004 •
Terazidere Mahallesi,Feza sokak,No:23/1-2 Terazidere-Bayrampaşa Posta Kodu :34160
Tel:90-212-674 2141     Fax:90-212-612 5909